De leden van ons bestuur

Naam Adres Functie Tel.
Email
Else Coenen Milleniumstraat 50
1745 Opwijk
Penningmeester, Sociaal Cultureel Werk 0494 / 06 43 83
Sandra De Lange Broevink 37
1745 Opwijk
Secretariaat, huur servies, lenen ooievaar 0494 /18 63 00
sandra@gezinsbond-opwijk.be
Inge De Vulder Nieuwstraat 11
1745 Opwijk
Verantwoordelijke Tweedehandsbeurs, spaarkaartafgevaardigde 052 /37 03 61
inge@gezinsbond-opwijk.be
Kristien Mannaert Milleniumstraat 26
1745 Opwijk
Verantwoordelijke Ledenadministratie 0479 /21 16 33
kristien@gezinsbond-opwijk.be
Lisette Moyson Averbeekstraat 31 bus 104
1745 Opwijk
0473 /55 64 93
lisette@gezinsbond-opwijk.be
Bert Van der Aa Broekstraat 10
1745 Opwijk
Kortingskaarten De Lijn-NMBS, GSM 052 /35 83 41
bert@gezinsbond-opwijk.be
Leen Van Lembergen Nieuwstraat 38
1745 Opwijk
Voorzitster, verantwoordelijke Kinderoppasdienst 0474 /09 90 15
leen@gezinsbond-opwijk.be
Anja Verdoodt Steenweg op Vilvoorde 187
1745 Opwijk
0478 /64 71 43